Supertitle Premier League - ÉLŐ: 20. 50-től! Bajnokság Premier League (2009/2010) Helyszín White Hart Lane Mérkőzés kezdete 2010. január 26. kedd 21:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. január 26. kedd 21:03 Csapat A Tottenham Csapat A gólok 1 Csapat B Fulham Csapat B gólok 0 Első félidő 49′ Vége a félidőnek. 46′ Óriási Spurs-helyzet! Modric cselezte be magát az ötös előteréig, megverte védőjét, majd éles szögből a kapu fölé lőtt. 43′ Riise vállalkozott lövésre a tizenhatos bal sarkától, ám próbálkozása megpattant egy védőn, így nem okozott veszélyt. 39′ Óriási a küzdelem a pályán, remek az iram, de helyzetek nem igazán vannak. 33′ A gól után megnyugodott a Spurs, Geráék most nem nagyon tudnak kibontakozni. 27′ GÓL! Vezet a Tottenham. Schwarzer futott alá egy beadásnak, majd Riise ügyetlenkedése után Modric szerzett labdát az alapvonalnál, középre passzolt, ahol Crouch öt méterről a hálóba lőtt. 1-0. 23′ Az utóbbi percekben Geráék birtokolják többet a labdát. 18′ Gera ugratta volna ki egy remek sarkalással társát a 16-os csücskénél, ám a védők lefülelték a fineszes megoldást. Kiegyenlítetté vált a meccs. 10′ Továbbra is a Tottenham kezdeményez többet, de már Geráék is felértek a hazaiak kapuja elé, bár helyzetig még nem jutottak. 3′ Komoly rohamokkal kezdett a Tottenham, a Fulham védőinek több veszélyes beadást is hatástalanítaniuk kellett, majd Huddlestone lapos lövését fogta Schwarzer. 1′ Elkezdődött a találkozó! Gera a kezdőben. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő