Supertitle NB I, 28. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín ETO Park Mérkőzés kezdete 2010. május 15. szombat 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. május 15. szombat 19:03 Csapat A Győri ETO Csapat A gólok 0 Csapat B MTK Csapat B gólok 0 Első félidő 15′ Kink vezette sokáig a labdát az MTK térfelén, majd 25 méterről lőtt bal lábbal laposan a kapu bal alsó sarka felé, de Szatmári vetődve hárított. 13′ A szakadó eső ellenőre a pálya talajára nem lehet panasz, de kicsit azért csúszkálnak a játékosok. 10′ Az utóbbi percekben mezőnyjáték zajlott, egyik együttes sem veszélyeztette az ellenfél kapuját. 6′ Józsi passza után Kink lőtt 22 méterről bal lábbal méterekkel mellé. 2′ Tokody cselezett baloldalról középre, majd 23 méterről lőtt jobb lábbal a kapu bal alsó sarka felé, de Szatmári vetődve szögletre ütötte a labdát. 1′ Az MTK kezdte a mérkőzést. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.