Supertitle NB I, 12. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Hidegkuti-stadion Mérkőzés kezdete 2010. október 30. szombat 17:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. október 30. szombat 17:05 Csapat A MTK Csapat A gólok 0 Csapat B Zalaegerszeg Csapat B gólok 3 Első félidő 43′ GÓÓÓL!!! Rajcomar magabiztosan lőtt a kapu bal oldalába - 0-3! 42′ TIZENEGYES A ZETÉNEK! Szatmári húzta el Kamber lábát, sárgát is kapott tettéért. 39′ Rajcomar emelt szép mozdulattal a hazai kapu fölé. 35′ GÓÓÓL!!! Az MTK támad, a Zete gólokat lő! Simon Attila tekert egy Kambertől kapott labdát gyönyörűen, 19 méterről a bal alsóba - 0-2! 34′ Simon Attila kapott sárgát egy Kanta ellen elkövetett szabálytalanságért. 32′ Kanta tálalt remekül Vadnai elé, de a társ Vlaszák kezébe lőtt. 31′ Vadnai beadását Pátkai lőtte 6 méterről a jobb sarok mellé. 28′ MEGINT KANTA! Ezúttal 20 méterről lőtt, remek kísérletét Vlaszák a levegőben úszva ütötte ki a bal felső elől. 21′ Kanta adott zseniális labdát a kezdőkörből a jobb oldalon meginduló Szabó Ádámnak, aki gyengén Vlaszák kezébe emelt. 18′ Egy MTK-labdavesztés után Rajcomar indult meg a hazai kapu felé, Vukmir tudott belelépni a lövésébe az utolsó pillanatban. 12′ GÓÓÓL!!! Vezet a Zete! Egy nagy bedobás után Balázs Zsolt talált bevetődve, 5-6 méterről a jobb sarokba. Elaludtak a védők szépen - 0-1! 8′ MEGINT AZ MTK! Pátkai tévesztett célt Szabó Ádám passza után. 7′ Pál ment el a bal oldalon, beadását Kanta pörkölte kapura, Vlaszák fogta a középre tartó löketet. 6′ AZ ELSŐ HELYZET! Pátkai tálalt Szabó Ádám elé, aki a kapu jobb oldala mellé lőtt. 3′ A Zetének nyernie kellene ahhoz, hogy visszaszerezze forduló előtti második helyét. Az MTK egy sikerrel feljöhet a felsőházba. 1′ Megy a meccs! Fehérben az MTK, kékben a zalaiak. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő