Supertitle NB I, 12. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Illovszky-stadion Mérkőzés kezdete 2010. október 30. szombat 17:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. október 30. szombat 17:02 Csapat A Vasas Csapat A gólok 1 Csapat B Haladás Csapat B gólok 1 Első félidő 45′ Vége az első félidőnek! 43′ Ide-oda pattogott a labda a vendég tizenhatoson belül, végül Németh elé került, aki 13 méterről a kapu jobb alsó sarkába vágta azt, ám a játékvezető szabálytalanságot látott, és annullálta a találatot. 39′ Lázok baloldalról, 25 méterről elvégzett szabadrúgása után Rózsa bravúrral védte a jobb felső sarokba tartó labdát. 38′ Phantkhava lőtt 22 méterről, laposan, bő 1 méterrel a jobb alsó sarok mellé. 36′ Phantkhava jobboldali beadását Rózsa kiejtette, a labdára berobbant Németh, ám Korolovszky az utolsó pillanatban kivágta előle azt. 34′ Tóth P. kapott sárgát Mundi buktatásáért. 29′ Lázok szöglete után Gáspár emelkedett a legmagasabbra, majd 6 méterről fejelt, Rózsa ujjheggyel a léc fölé ütötte a labdát. 25′ GÓÓÓL!!! Villámgyors válasz a Vasas részéről! Remek akció végén Phantkhava 14 méterről, ballal lőtte ki Rózsa kapujának jobb alsó sarkát! 1-1! 23′ GÓÓÓL! Vezet a Hali! A szombathelyiek megjáratták a labdát a Vasas tizenhatosa előtt, majd egyszer csak elsült Sipos lába, aki 22 méterről védhetetlenül bombázott a kissé kint álló Végh kezei mellett a hazai kapuba! 0-1! 20′ Oross csúsztatott tovább Kenesei elé egy indítást, a rutinos támadó kilépett a védők közül, majd 14 méterről lőtt, Végh bravúrral szögletre ütötte a bal alsóba tartó labdát. 13′ Röviden szabadítottak fel a Vasas-védők, a lehetőségre lecsapott Irhás, 22 méterről, kissé jobbról megeresztett kapáslövése szállt nem sokkal kapu fölé. 10′ Eddig sok a pontatlanság mindkét oldalon. 5′ Mundi kapott jó labdát, a vendég kaputól 20 méterre, ballal kapásból lőtt, nem sokkal a jobb alsó sarok mellé. 4′ Sipos 16 méterről megeresztett, megpattanó lövését szedte fel magabiztosan Végh. 1′ A Vasas kezdett. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.