Supertitle NB I, 22. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Illovszky-stadion Mérkőzés kezdete 2011. április 8. péntek 17:00 Az aktuális félidő kezdete 2011. április 8. péntek 17:03 Csapat A Vasas-Híd Csapat A gólok 0 Csapat B MTK Csapat B gólok 0 Első félidő 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Komjáti András (Vasas): – Remélem, hogy a játékosok harci szelleme továbbra is ugyanolyan töretlen lesz mint az eddigi fordulókban. Arra külön felhívtuk a figyelmüket, hogy az MTK számára ez a mérkőzés szinte élet-halál kérdése, a héten tartott szurkolói ankétjukon nagyon fogadkozott mindenki közülük. Én azonban azt várom, hogy mi még náluk is jobban akarjuk majd a sikert. A kezdőcsapatunk a múlt hetihez képest nem változik, a taktikánk azonban bizonyos mértékben igen. Meg kell zavarnunk az kék-fehérek rövidpasszos gyors futballját, ennek érdekében pedig agresszív labdaszerző játékot kell mutatnunk. (labdarugas.vasassc.hu) Garami József (MTK): – A Vasas az elmúlt hat meccsen nem kapott gólt, nagyszerűen védekeznek, nehéz feltörni a védelmüket, támadásban pedig a magas embereik jelentenek veszélyt, főleg pontrúgások után. Nekünk viszont csak egy választásunk van, mindenképpen jó eredményt kell elérnünk. Szeretnénk győzni, de ehhez javítanunk kell a védekezésünkön és a helyzetkihasználásunkon is. (mtkhungaria.hu) Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő