Supertitle NB I, 1. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín Széktói-stadion, Kecskemét Mérkőzés kezdete 2009. július 25. szombat 20:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. július 25. szombat 20:05 Csapat A KTE-Ereco Csapat A gólok 0 Csapat B Videoton Csapat B gólok 3 Első félidő 21′ GÓÓÓL! Elek kapta a tizenhatos bal sarkánál és lőtte ballal keresztbe, a labda Némedi lábán megpattant, így vágódott a hálóba (0-3). 20′ GÓÓÓL! Bombagól! Nagy Dániel 25-ről szúrta rá, Mitrovics nem is számított a lövésre, a rövidre figyelt, a labda pedig a hosszúba vágódott (0-2). 18′ A gólszerző Elek Ákos ráncigálta métereken keresztül Litsingit, sárga lap a jutalma. 17′ Farkas Balázs labdájára Alves érkezett középen, a levegőben úszva jobb külsővel még kapura tudta tenni, de pont középre ment, így Mitrovics megfogta. 16′ Mitrovics hozta kis híján bajba csapatát, a bosnyák kapus nem tudott felszedni egy könnyűnek tűnő labdát, Nagy Dániel kapcsolt és lopta el, aki a hazaiak szerencséjére legyen mondva rossz megoldást választott. 14′ Alves járt túl Litsingi eszén, középre tette Sitkunak, aki visszatette az érkező Farkas Balázsnak. A 18-ról leadott lövés a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret. 13′ Nagy Dániel verte meg Farkast, a fürge székesfehérvári be is adott, de Koncz még épp időben érkezett és szögletre mentett. 7′ GÓÓÓL! Alves kanyarított középre, Sitku elől Koncz csúsztatta szögletre. A sarokrúgást Nagy Dániel végezte el, Elek Ákos pedig az öt és feles sarkáról fejelt kapura, a labda vélhetően még megpattant egy kézen, így jutott a bal sarokba (0-1). 6′ Szavics bizonytalankodott, így adhatott be Nagy Dániel, Sitku a tizenegyespont magasságában teljesen egyedül állt, de erőtlen fejese Mitrovics kezébe hullott. 4′ Montvai indulhatott meg a jobb oldalon, élesen középre lőtt labdáját kivágták a vendég védők, de pont Csordás elé, aki egyből tüzelt. Erős, de középre tartó lövését Sebők ütötte a levegőbe. 3′ Szakály bal oldali szabadrúgására Andics érkezett, a bíró lökés miatt kifelé ítélt, pedig a fehérvári nagyon szépen, kézzel a hálóba továbbított. 2′ Sitku húzott el a bal szélen, de beadását Koncz Zsolt hatástalanította. 1′ Közvetítési partnerünk ezúttal is a kesport.hu. 1′ A Vidi kezdte a meccset. 0′ Bajnokesélyes Fradi, minta Loki: Nyilasi Tibor szezon előtti esélylatolgatása itt – kattints! Második félidő