Anglia Premier League Azok a mérkőzések, ahol magyarok is pályára léptek volna, elmaradtak. Championship Cardiff – Blackpool 1:1 (Gyepes Gábor kispados volt) Leicester City – Ipswich 1:1 (Priskin nem volt a keretben) Felkészülési mérkőzések FSV Frankfurt – Hertha BSC 1:1 (Dárdai Pál sérült) Cottbus – Dortmund 1:0 (Hajnal Tamás sérült) Hoffenheim – 1860 München 0:0 (Király Gábor védett) Augsburg – Nürnberg 2:1 (Torghelle Sándor a kezdőben kapott helyet, élve a bizalommal a 79. percben győztes gólt rúgott, Szabics Imre sérült) GÓL!!! Kaiserslautern – Mainz 2:2 (Lőw Zsolt kezdő volt, a 71. percben cserélték le, az új szerzemény Szalai Ádám is bemutatkozott, a 61. percben lépett pályára ) Genk – Koblenz 3:0 (Köteles László az első félidőben védett, Tőzsér Dániel a második félidőt játszotta végig, Tóth Balázs a 61. percben lépett pályára) Görögország AEK Athen – Atromitos 3:3 (Németh Krisztián nem kapott lehetőséget) Olaszország Serie A Fiorentina – Bari 2:1 (Koman Vladimir ezúttal nem kapott lehetőséget) Serie B Sassuolo – Lecce 1:1 (Filkor Attila kispados volt) Brescia – Padova 3:2 (Vass Ádám végigjátszotta a mérkőzést) Skócia FA kupa Aberdeen – Hearts 2:0 (Balogh János kispados volt) Spanyolország Deportivo – Osasuna 1:0 (Vadócz Krisztián kispados volt)

Feltöltő: legiosaink
Felhasználói tartalom, A Propeller.hu felhasználók által feltöltött tartalmakkal pörög. A felhasználók által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.