Supertitle Vb, A csoport - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Világbajnokság 2010 Helyszín Rustenburg Mérkőzés kezdete 2010. június 22. kedd 16:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. június 22. kedd 16:01 Csapat A Mexikó Csapat A gólok 0 Csapat B Uruguay Csapat B gólok 0 Első félidő 15′ Franco került helyzetbe egy remek indítással, ám gondjai akadtak a labda megszelídítésével, így kirúgás lett a dolog vége. 13′ A csoport másik meccse élőben: Franciaország-Dél-Afrika 12′ Suárez próbálta meg átemelni Perezt, aki azonban résen volt és magabiztosan lehúzta a labdát. 10′ Élénken kezdtek a csapatok, nem úgy tűnik, hogy döntetlenre apellálnának. 6′ AZ ELSŐ NAGY HELYZET! Osorio feje fölött szállt el egy előreívelt labda, amivel Suárez törhetet kapura, de nagy helyzetben ellőtt keresztbe a kapu előtt. 3′ A szurkolók szerencsére eddig remek hangulatot teremtenek, elnyomják még a vuvuzelákat is. 2′ Az első lövés Uruguayé, Maxi Pereira próbálkozása nem sikerült túl jól. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Pénzt is akarsz keresni a vébével? Tippek itt! Minden csoport állása egy helyen itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő