Supertitle NB I, 25. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín Nyíregyháza Mérkőzés kezdete 2010. május 1. szombat 17:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. május 1. szombat 17:06 Csapat A Nyíregyháza Csapat A gólok 1 Csapat B KTE-Ereco Csapat B gólok 1 Első félidő 10′ GÓÓL! Egyenlített a Nyíregyháza! Homma játszotta be a tizenhatoson belülre Bouguerrának, aki gyönyörűen fordult le emberéről, és ballal nagy erővel, kilenc méterről kilőtte a jobb felsőt, 1-1. Nagy gól volt. 8′ Szeretnéd kedvenc csapatod mezét saját névvel és számmal? Töltsd le a mobilodra - kattints! 6′ GÓÓÓL! A sarokrúgást Bori tekerte be, és a középen kiválóan érkező Farkas István szép mozdulattal fejelt a kapu bal oldalába, 0-1. 5′ Miskolci László állt oda egy 26 méteres szabadrúgáshoz, jól helyezett jobb alsóba tartó labdáját Holczer védte bravúrral. A sarokrúgás után a kifejelt labdával Lambulics iramodott meg, tett ki Csukicsnak a jobb szélre, aki a nyolc méterről vette célba a hosszú felsőt, de Bosnjak lábán megpattant, és szöglet lett belőle. 2′ Bori baloldali szöglete egy védő fején csúszott meg a röviden, de a hosszún érkező Litsingi és Lambulics zavarták egymást, így egyikük sem tudta kapura tenni. 1′ Közvetítési partnerünk ezúttal is a kesport.hu! 1′ Egyperces néma felállással emlékeztek meg több, a közelmúltban elhunyt nyíregyházi kötődésű játékosról, szurkolóról. Köztük van Montvai Tibor is, aki 57 évesen hunyt el. A kecskeméti csatár ettől függetlenül vállalta a játékot. A meccset a vendégek kezdték. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Ezt várták a mesterek - kattints! I Minden hír az NB I-ből! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő