Supertitle Ligakupa - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Ligakupa Helyszín Nyíregyháza Mérkőzés kezdete 2009. november 11. szerda 18:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. november 11. szerda 18:01 Csapat A Nyíregyháza Csapat A gólok 1 Csapat B Ferencváros Csapat B gólok 2 Első félidő 35′ Szentes Lázárnak emelkedhet a vérnyomása, már a sokadik ziccert hagyja ki csapata: Batizi-Pócsi labdája után Andorka cselezett balról befelé, lövését Holczer lábbal védte. 33′ Goia rosszul kifejelt labdáját Nyilasi azonnal kapura ágyúzta. Dénes biztosan fogta a jobb sarokra tartó löketet. 31′ Minczér kellemetlen távoli löketét fogta másodjára Holczer. 25′ Bouguerra csak magának köszünheti, hogy nem követel magának duplával szerződést... A csatár Müller jobbról betett labdáját hatalmas helyzetben, 10 méterről az égbe lőtte. 22′ GÓÓÓÓÓÓL!!! Hihetetlen, milyen gól megint! Ashmore végzett el szabadrúgást a tizenhatos előteréből. A labda könnyű zsákmány lehetett volna Dénesnek, ő azonban saját lábai között a hálóba ügyetlenkedte azt - 0-2! 19′ Andorka vezette befelé balról a labdát, majd 18 méterről lőtt. A megpattanó kísérletet védte Holczer. 12′ HATALMAS HAZAI HELYZET! Minczér adott középre a bal oldalról, Homma érkezett remekül, az ötösön azonban lyukat rúgott nagy ziccerben. 9′ GÓÓÓÓL!!!! Vezet a Fradi, nem mindennapi góllal. Takács Renátó a kígyótérről eleresztett szabadrúgását Dénes megpróbálta megfogni, elcsúszott azonban egy picit, így a gólvonal mögé ütötte le azt. A játékvezető a partjelző jelzésére gólt ítélt - 0-1! 7′ HATALMAS SZPARI-ZICCER! A hazaiak próbázója, Bouguerra lépett ki egy labdával, lefutotta Vattait, a kilépő Holczer azonban nagy bravúrral védte 12 méteres kísérletét. 5′ Lüktető játékkal nyitottak a csapatok. A talaj elég rossz, régóta esett az eső Nyíregyházán, ez meg is látszik a játéktéren. 1′ MEGY A MECCS! Kék-pirosban a Szpari, zöld-fehérben a Fradi. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Minden a Ligakupáról itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő