Supertitle Ligakupa - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Ligakupa Helyszín Albert-stadion Mérkőzés kezdete 2010. november 3. szerda 18:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. november 3. szerda 18:02 Csapat A Ferencváros Csapat A gólok 0 Csapat B Haladás Csapat B gólok 0 Első félidő 46′ Vége a félidőnek. 44′ Simon Attila lőtt kapásból nem sokkal a jobb sarok mellé, Mester rajta volt. 42′ Morales megsérült, Danquah váltja. 40′ MOST MESTER VILLANT! Simon Attila tette hátra lövésre a labdát, a tisztán érkező Lattenstein egyből lőtt, Mester kiöklözte a löketet. 38′ MEGINT A HALI EGYESE! Abdi tette hátra Pölöskeinek, aki egy csel után lőtt, Mursits ismét óriási bravúrral mentett! 36′ MURSITS MEGINT! Abdi húzott le az alapvonalig, középre tette volna a labdát, ám a Hali kapusa remek kivetődéssel tisztázott a gólra éhesen érkező Pölöskei elől. 32′ ÓRIÁSI BRAVÚR! Jakimovski ugratta volna ki Moralest, Devecseri azonban belelépett a passzba, a lábáról a léc alá tartó labdát Mursits ütötte óriási bravúrral szögletre. 28′ Fodrek lőtt kapásból, Mester elvetődve tisztázott nagyot! 27′ Vattai is sárgát kapott. 26′ Abdi vett át üggyel-bajjal egy labdát a tizenhatos előtt, majd nem sokkal a bal felső mellé tekert. 23′ Pölöskei ugrott fel fejelni két védő között, egy méterrel tévesztette el a jobb sarkot. 22′ Többet próbálkozik a Hali, de helyzetig nem jutnak el a vendégek. 19′ Morales zavarta meg a védőjét a Hali tizenhatosának előterében, a labda azonban túl messze pattant a Fradi-csatárról, így nem lett helyzet a dologból. 14′ Jakimovski kapott sárgát. 10′ Kiegyenlített küzdelem folyik a pályán, nem túl nagy iramban. 6′ Itt a válasz! Rajos lövése kerülte el kevéssel a kaput. 5′ Abdi húzott be a tizenhatosra két védő között, középre tartó lövését Mursits ütötte ki. 3′ Lendületesen kezdett mindkét csapat. 1′ Megy a meccs, a Haladás kezdett. Második félidő