"Kiváltságos urak és kordon mögé szorított plebs" – Hadházy Ákos ezt látta a szekszárdi szüreti fesztiválon.
Az ellenzéki képviselő Facebook-bejegyzésében arról ír, hogy a biztonsági őrök kordonnal zárták le a nézőteret, és nem engedték leülni a város polgárait a Béla téri nagyszínpad előtt, az Alisca Brass Band koncertje alatt. Se öreget, se fiatalt, sem nőket, sem gyermekeket.
Hadházy szerint azért történhetett ez meg, mert meg kellett várni, amíg a nagyurak megérkeznek. Sorolja is a rendezvény díszvendégeit: Gulyás Gergely miniszter, Horváth István képviselő fs Horváth Kálmán "főispán" – no meg a sleppjeik.
"Nem tudom, hogy utasították-e erre a szervezőket vagy a hatalom iránti túlbuzgó szolgalelkűség eredménye volt a városi fúvószenekart és a lakosokat is mélyen megalázó akció, de így is, úgy is szégyellhetik magukat (utóbbi esetben jobban)"
- foglalta össze gondolatait Hadházy Ákos.
43 hozzászólásarrow_drop_down_circle
Ezt a szarházyt még beengedik a szekszárdiak? Ciki!...vagy repülőről látta?...
propeller.hu/images/cikk/2023_05/hadhazyek-ulnek.webp
az enyhe tél, az európai piacokat elárasztó olcsó ukrán és kínai méz, a magas termelési költségek, az alacsony felvásárlási árak és a kevés termés szinte eladhatatlanná teszik a magyar mézet.
Sok helyen áll hordókban az eladatlan méz, mert a méhészek inkább kivárnak, mint hogy veszítsenek rajta. Több magyar méhész pedig inkább szakmát vált, annyira nem látja a kiutat.
Most komolyan ti ilyen szolgalelkűek vagytok? Cselédeknek érzitek magatokat?
Hihetetlen, hogy megint aktuális!
Na min kéne gondolkoznom elárulod?
Ha most lennék fiatal, '48-ban gondolkodnék. És, ahogy elnéztem tegnap a tüntetőket, közelebb vagyunk hozzá, mint a rendszerváltás óta bármikor.
Egyszerűbb legyinteni rá!
Van másnak értelme?...:D
Meg nem kezdték el skandálni , hogy éljen a fidesz csak a fidesz-t.
Eggyiket sem.
Megérdemli ez a nép a rohadt vezetőit meg azt is , hogy kilopják a szemüket is.
De hát mint tudjuk jó van ez így.
Hááát az agyhalott savazóiknak lehet de élnek itt barmaikon kívül mások is.
Nos felhívnám a figyelmet, hogy ebből a videóból csak a "Kiváltságos urak", és a "plebs" hiányzik!
Ugyan is ez egy próba, vagy "bemelegítés" lehet, hiszen a rendező rendezgeti a székeket, sehol senki, se "Kiváltságos urak", se "plebs"!!! A zenekar gyakorol...
Hadházy meg szokása szerint ferdít, hergel, uszít!!!
Ennyi! Jó szórakozást!...:D
Na majd, ha választás után Angliában is kijelenti a győztes, hogy ő az új Király.
Nem tépelődtem csak érdekelt volna. Mert csak idehánynak valamit aztán amikor az ember rákérdez akkor elkotródnak.
Már máskor is megfigyeltem, hogy baszol elolvasni egy cikket csak ugrasz és lököd a baromságodat.
"MERT A MÁSFÉL ÓRA MÚLVA ÉRKEZŐ GULYÁS GERGELY MINISZTER, HORVÁTH ISTVÁN KÉPVISELŐ ÉS HORVÁTH KÁLMÁN FŐISPÁN (
A helyi cseléd pedig csak áll és vár..., amíg a nagyurak hajlandók megjelenni!
Új hozzászólás